Září 2012

Jako ve snu - 1.díl

30. září 2012 v 11:38 | Kája |  NV příběhy
Ahoj, tady máte 1. díl povídky. Tutu povídku jsem napsala na přání Kačky. Doufám, že se alespoň trochu bude líbit. Kdyžtak pod ní zanechte komentář. Díky. A ještě, celá povídka je VYMYŠLENÁ.

Ladronka - Report

18. září 2012 v 18:57 | Kája |  Koncerty
Ahoj, jak jsme jistě víte 15. září byl Ladronkafest. Byla to další povedená akce, na kterou se nezapomíná... :) Fotky najdete TADY. Jestli se chcete dozvědět něco víc, čtěte dál :)

Ladronka

14. září 2012 v 17:31 | Kája |  Koncerty
Už je to taky, i díky vašim hlasům Náhodnej Výbjer postoupil na Ladronku. Takže jestli je chcete vidět, určitě zítra doražte. Nudit se rozhodně nebudete. Více info tady

Ladronkafest

12. září 2012 v 20:49 | Terka |  Koncerty
Ahoj, tak už se nám to blíží. Tuto sobotu 15.9. NVčka vystoupí na již dříve zmiňovaném Ladronkafestu. Na tento fest se dostali díky vašem fanouškovským hlasům, tak je určitě přijďte podpořit i naživo. Čím více fanoušků, tím více decibelů a tím větší naděje na celkovou výhru. Celá akce začíná v 11.00 a končí v 22.00. Kluci zahrajou někdy v rozmezí 12.00 - 16.00. Nejnovější info o festu můžete sledovat zde: http://ladronkafest.cz/

Nový basák KUBA!!

2. září 2012 v 20:24 | Kája |  Členové
Ahoj, jak už jsme zmiňovaly, k NVčkům se přidal novej basák Kuba. Kromě v NV hraje i v kapele Last Station. Myslím si, že se k nim skvěle hodí, a doufám, že k nim zapadne :) A tady máte nějakou tu fotku :)

Obrázek


Matrix - report

2. září 2012 v 18:31 | Terka |  Koncerty
Tak jak vám Kája už slíbila, napíšu vám něco málo k tomu, jak to v matrixu vypadalo.
Vyjely jsme s Kájou z Úval vlakem a cestou jsme přibíraly další členy party, v Klánovicích Kačku, na Masaryčce Elišku s Terkou. Společně jsme se pak vydaly tramvají směr Matrix. Vystoupily jsme a dál jsme šly podle mé vyfocené mapy v mobilu a mé intuice, takže si asi dokážete představit, jaká to byla cesta :) když jsme tam přišly, tak jsme si všimly, že jsou tam mřížovaná vrata a jsou zavřená a na jejich druhý straně, jdou proti nám kluci ze SBW, takže jsme se začaly smát jak hovada a šly to obejít. V Matrixu jsme pak byly téměř sami, ale byly jsme tam. Kluci začaly hrát a my si s Kájou šly stoupnout pořed podium. Počase se k nám přidala i Terka s Eliškou, ale skákat jsme se neodvážily. Kluci hráli suprově a měli to dobře i nazvučený. Já jsem si pak i vzala od Kuby trsátko. Kluci zahráli i písničky, který se původně hrály s Better Life, takže to bylo fajnový. :) Během jejich vystoupení přišli kluci z NV. Když SBW dohrály, tak začaly zvučit NV. Pak to začalo, přišlo víc lidí a my se s holkama odvázaly, byla to bomba. Když Majk pak řekl, že zahrajou song o Víťovi a jestli prej víme co to bude a já začala zpívat: Když byl se svou holkou na pouti... , tak se začali smát. Víťa se jenom tak divně podíval, ale usmál se, takže OK (jednalo se o song Buzna) :) Část songu Buzna, Kašlem na city a Radiace nechal Majk zpívat nás diváky, což bylo asi poprvé a bylo to skvělý! nakonec jsme si vyřvaly i přídavek a to song Sex. :) Po NV přišly nařadu Zoufale Sexy. mezitím, co ladily, jsme se s klukama z NV vyfotily (poprvé) :) Pak Během hraní ZS jsem se šla vyfotit s Robinem, nakonec se vyfotily i holky. Chvilku jsem si s Robinem povídala a pak jsme šly trsat na ZS :) vyprosily jsme si od nich song V ruce zbraň a nakonec i přídavek, takže to bylo super. jak zkončily, tak jsem šla za Houbou, jestli by mi nedal trsátko na památku, ale on mi řekl, že má jenom jedno a nalomený, tak jsem mu řekla, že si musí stejně koupit nový a todle mi může dát , ale řekl, že k němu má citový vztah :) Když jsem se pak Robina ptala, jestli je normální mít k trsátku citový vztah, tak mi vysvětlil, že ano, ale že jestli ho chci, tak ho mám ukradnout, ale nakonec mi to zakázal :) Když hrála další kapela a to Daily Project, tak jsme seděly už s Kájou a Kačkou u stolu a smíchy jsme málem umřely a to díky našemu fekálnímu humoru :) Všichni na nás zírali a mám pocit, že si o nás mysleli, že jsme totálně našrot. :) Pak jsme se rozhodly, že už půjdem. Před Matrixem jsme na sebe volali s nějakym týpkem :) Na tramvaj jsme šly opět podle mé intuice, ale nakonec jsme došly až na Masaryčku pěšky. Chtěly jsme jet s Majkem domů, ale ten bohužel jel o vlak dřív. Ve vlaku jsme pak rozebíraly takové věci, co nejsou zveřejnitelný, ale smíchu moc nechybělo :)
Celkově koncert byl moc, moc povedenej. Nutno říct, že Kája s Kačkou ozkoušely všěechny záchodové kabinky, což byl jejich večerní cíl :) Užily jsme si to naplno. Mám v háji hlasivky, ale večer to byl skvělej! Díky kluci! :D

Včerejší koncert v Matrixu

2. září 2012 v 14:01 | Kája
Ahooj, včera jsme byly s Terkou na koncertě, a můžu vám říct, že to byl jeden z nejlepších koncertů!! Kdo tam nebyl, tak prohloupil :) Jestli někdo bude mít zájem si o tom přešíst něco víc, určitě pro vás napíšeme zase nějakej ten report ;) Jediný co vám prozradim je, že kluci hráli s novým basákem, a že k nim suprově zapadnul :)