Koncert v Matrixu - report

3. ledna 2012 v 17:25 | Kája |  Koncerty
Ve čtvrtek 29.12.2011 jsme se vydaly na další koncert. Tentokrát jsme nemohly jet vlakem, protože jsme každá jela odněkud jinud. Tak jsme se sešly v Úvalech a Terky táta nás odvezl a pak nás tam i "hlídal". I když jsme se bály, že přijdem pozdě, nakonec jsme přišly brzo. Tak jsme ještě asi půl hodiny čekaly, ale čekání nám zkrátily nějaký dvě holky, který znaly Terku. Pak už sme šly dovnitř.
Vevnitř už zvučily Zoufale Sexy tak jsme si šly stoupnut k podiu. Moc lidí tam nebylo, tak sem si dělaly srandu, že budem zaplňovat prostor. Pak už začali hrát. Myslím si že si celej koncert užily, i přesto, že by Michal trochu nemocnej a popíjel tam Vincentku. :) Někdy v půlce koncertu Terka začala křičet na Tomáše "Michale, Michale, kde máte
mikrovlnku" . Tomáš se na nás tak divně koukal, jakože proč koukáme na něj a voláme na Michala. Nakonec nám Michal

odpověděl, že se jim nevešla do auta. :) Meztím, co hráli, jsem si všimla, že za námi stojí Robin (basák Better Life). Šťouchla jsem do Terky a řekla jí, ať se neotáčí. Ona začala bejt nervózní, protože nevěděla, kdo tam stojí. Řekla jsem jí ať nevyšiluje, že tam je Robin. A to bylo něco pro ní. Hned po mě chtěla vědět co má na sobě, s kym tam je a já nevim co všechno :) Tak jsem se na něj musela neustále otáčet a podávat Terce info :)
Potom už přišli na řadu NVčka. Začali zvučit a pak začali hrát. Majk se hned na začátku omlouval, že je nemocnej. Ale při koncertě to na něm nebylo vidět. Zahráli starý i nový písničky, bylo to super, jen nás štvalo, že vypustili Buznu. Ale byly jsme rádi, že zahrali Radiaci a Nešťastnýho. Terka do nich asi od pulky koncertu ryla, že by chtěla zahrat Kůzlátka. Majk se na to moc netvářil, ale když si při Cikánský všichni vyměnili nástroje, před Terkou se ocitnul Víťa a ten vypadal, že by to možná mohli zahrát. Tak sme čekali až dohrajou to, co měli v plánu. Mezitím Majk poděkoval za svojí novou kytaru svý babičce, protože tam s ní hrál poprvé. Potom už se rozloučili a začali balit, ale Terka o sobě opět dala vědět a tak Víťa řek, že jo. Šel k mikrofonu, jenže oni ho už vypli. Nakonec z toho nic nebylo, ale i tak to bylo super. Oproti koncertu v Motoráji to bylo o hodně lepší, ale stejně v porovnání se Zoufale Sexy a Last Staion to pořád nebylo ono. Ale určitej pokrok tam byl, taže věřim, že na dalšim koncertě to bude zase lepší.
Pak sme tam ještě počkali na Last Station. Než začali hrát, tak jsme si šly stoupnout ke stolku, kde byl Terky táta. Terka opět uviděla Robina a od tý doby se to s ní nedalo vydržet! Terka u toho stolkou byla nervní, že na něj nevidí a tak si musela obejít celej stolek a já jí musela dělat zástěnu, aby to vypadalo, že se dívá na mě a né na Robina. Pak tam do nás mlátila (dělala, že hraje na bicí), protože jak řekla, byla "naspeedovaná" :) No a pak už začali hrát Last Station. U těch už je vidět, že jsou zkušenější. Jejich koncert se nám velmi líbil. Terka si tam vykřičela písničku Utíkej :) Po nich už jsme musely buhužel jít domů.
Celej koncert jsme si užily a těšíme se, že zase někdy vyrazíme na další.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama